J. Olešová: Metoda RUŠ pro šťastnější život

03.01.2020

Jana Olešová, MSc.

Lidé říkají, že jsem ukecaná, ráda povídám, ráda se směji, jsem šťastná. Vždycky to tak  ale nebylo. Měla jsem spoustu strachů a obav, bála jsem se mluvit na veřejnosti, nevěřila si. Pořád jsem řešila co si o mě druzí myslí, řešila jsem vztahy. Na festivalu s Vámi budu sdílet nejen svůj příběh, ale i příběhy mých klientů

S ohledem na téma festivalu se zaměřím přednostně na stres, který míváme, když zažíváme strach, nebo když jsme v časovém presu. 


Za dobu své terapeutické praxe jsem slyšela spoustu příběhů, viděla jsem spoustu lidí plakat a také jsem viděla jejich rozzářené oči, když pochopili, že nikdy není pozdě na to mít šťastný život.

Stačí se rozhodnout a něco pro to udělat :). 

Více o Metodě RUŠ a o mně na https://janaolesova.cz/

O mně: RUŠka mi přišla do cesty v době, kdy už jsem vyzkoušela spoustu jiných metod a vše fungovalo trochu nebo dočasně. Jela jsem rovnou na kurz a dnes je RUŠka neoddělitelnou součástí mého života. Je logická (pro mě uchopitelná), jednoduchá (nosím ji v hlavě) a výsledky jsou trvalé ;-). Baví mě pomáhat lidem k většímu štěstí, lásce a pohodě. Je to krásná práce.