CHYSTANÉ PŘEDNÁŠKY 

Lidé říkají, že jsem ukecaná, ráda povídám, ráda se směji, jsem šťastná. Vždycky to tak ale nebylo. Měla jsem spoustu strachů a obav, bála jsem se mluvit na veřejnosti, nevěřila si. Pořád jsem řešila co si o mě druzí myslí, řešila jsem vztahy. Na festivalu s Vámi budu sdílet nejen svůj příběh, ale i příběhy mých klientů.

Jin jóga vychází z učení tradiční čínské medicíny. Soustředí se na zjemňování, odevzdávání a příjetí se. Pozornost je na fyzické úrovni věnována působení na pojivové tkáně (vazy, šlachy, fascie, klouby), tedy ty tkáně těla, které mají zásadní význam pro rozsah pohybů.

Vůně je jedna ze základních životních substancí, kterými naše tělo přijímá informace z okolí.
Co cítíme nosem, ovlivňuje, co cítíme v duši.
Díky přírodě a naší vrozené schopnosti vnímat vůně, můžeme odhodit a zmírnit těžkosti všedních dní.

Zajímáte se o své zdraví?Koukáte na každý obal a kontrolujete, co jíte?Zajímáte se také o to, v čem umýváte nádobí a v čem perete své prádlo? Chcete používat kosmetiku, která je šetrná jak k Vašemu tělu, tak k vodním organizmům?Máte domácí čistírnu odpadních vod a nechcete ji likvidovat agresivní chemií?

O pokračování festivalu jsem nemusela moc dlouho přemýšlet. Považuji za důležité opakovat lidem kolem se, aby se o své zdraví starali sami dokud jsou ještě zdraví. Je to snazší, nezabere to tolik času a stojí to i méně peněz.

Dokud zdraví máme, nestaráme se. Zajímat se začínáme, až když nám chybí.

Přijďte zjistit, jestli jdete po správné CESTĚ, která vede k UDRŽENÍ ZDRAVÍ.